عکس جالب و خنده دار

عکس+عکس خنده دار عکس بامزه، عکس جالب، عکس حیوانات، عکس گربه، عکس آدم های با مزه و جالب، عکس سگ، عکس خوک، عکس موش، عکس فک، عکس مدل مو و ریش، عکس گاو، عکس تصادف ماشین

گزارش تصویری از ناآرامی‌های پایتخت فرانسه

گزارش تصویری از ناآرامی‌های پایتخت فرانسه

عکس روز- همشهری‌آنلاین:
ناآرامی‌ در پی کشته‌شدن یک جوان فرانسوی بخش‌هایی از حومه پاریس پایتخت فرانسه را فرا گرفت

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، ده‌ها تن از ساکن حومه شرق پاریس شب‌گذشته در پی کشته‌شدن مشکوک این جوان 18 ساله با پرتاب مواد آتش‌زا با پلیس درگیر شدند. [ناآرامی در پاریس]

در این درگیری‌ها دست‌کم 29 دستگاه خودرو در آتش سوخت و شیشه چندین مغازه و مدرسه شکسته شد و نیروهای پلیس تعدادی از معترضان را بازداشت کردند.


 

French riot police officers walk by a burning car in Bagnolet, Paris suburban, Tuesday Aug. 11, 2009, where an 18-year old youth worked, before dying in a motorbike accident while fleeing police Sunday night.

تنش بین جوانان فرانسوی و پلیس به دلیل برنامه‌هایی است که دولت این کشور با اتخاذ آن منجر به افزایش فقر و بیکاری در میان اقلیت‌های این کشور شده‌ است.

طبق این گزارش، شهر پاریس در گذشته نیز چند بار شاهد درگیری میان جوانان معترض و نیروهای پلیس بود که در جریان آن صدها دستگاه خودرو در آتش سوخت و به ساختمان‌های این شهر خسارت وارد شد.

   + جعفر ; ۳:٤٥ ‎ق.ظ ; ۱۳۸۸/٥/٢۱
comment نظرات ()