اصلاحات میرحسینی!

اصلاحات میرحسینی!

 


mirhosseinmosavi87645.jpg

امیرحسین داودی

بیت هفته
از کوچه ما شاید یک روز گذر کرده                                                       از کار سیاست او یک عمر حذر کرده
   امروز اگر گشته سر سلسله یاران                                                         احساس خطر کرده، احساس خطر کرده
محمدحسین روانبخش

اصلاحات میرحسینی

با توجه به پیشرفت آرای میر حسین موسوی در نظرسنجی ها و بالا رفتن احتمال رییس جمهور شدن نامبرده و با توجه به اینکه  برخی ویژگیها و خصوصیات رفتاری وی برای رییس جمهور شدن مناسب نیست و درصد دیده شدن آستین استکبار جهانی از طرف ایشان بسیار مشخص و معین است و احتیاجی به اثبات هم ندارد پیشنهاد می کنیم در همین چند روز باقیمانده نسبت به ایجاد تغییر و تحول در رفتار و کردار خود اقدام کند.برای راحت تر شدن کار ایشان در ادامه چند مثال هم ذکر می کنیم:
متاسفانه آقای موسوی هنگام سخنرانی نه عصبانی می شود و پته کسی را می ریزد روی آب و نه سوالهای کلیدی می پرسد. لبخند دائمی و پوزخند نزدن ایشان هم که به شدت محل اشکال است!
هر کسی نگران می شود وقتی می بیند ایشان به جای قول چرخاندن و اداره تمام جهان هستی و سیاره های همسایه و ستاره های دنباله داری که از محدوده منظومه شمسی عبور می کنند،این همه راه تا خیابان ولیعصر و استودیوی جام جم می رود و نهایت قولی که می دهد، کنترل تورم ، بزرگتر کردن سفره های مردم، احیای برنامه ریزی در اداره کشور و در نهایت بازگشت به چهارسال قیل است!
آدم دلش می گیرد وقتی می شنود مهندس موسوی می گوید راههای رسیدن به فساد را مسدود می کند تا نیازی به افشا گری که آخرین حلقه از زنجیر مبارزه با هرچیزی است نباشد... حیف نیست این همه هیجان که در افشاگری نهفته است دریغ شود؟ آن هم در این شرایط که هزینه های سرگرمی ها (سینما،تئاتر ،شهر بازی،پلی استیشن 3 و...) سر به فلک می زند؟
متاسفانه ایشان اصرار عجیبی دارد که همه چیز را همان طور که هست بیان کند و دریغ از یافت شدن ذره ای تخیل، فانتزی، رئالیسم جادویی و امپرسیونیسم کلامی در کلام ایشان! واقعا عجیب است؛ او که خود را هنرمند می داند پس چرا در شیرین کاریهای کلامی و ساختن لغاتی که مترجمان سایر زبانهای زنده و مرده دنیا زیر ترجمه شان کم بیاورند،این قدر کم کار است؟!
کافیه یا بازم بگم؟!
علی زراندوز

نقل از: http://www.golagha.ir/news/?ty=3&id=3350

/ 0 نظر / 28 بازدید